Schrijver Daniel Cole brengt bliksembezoek aan Nederland

Op 16 en 17 februari bracht Daniel Cole, auteur van Ragdoll en Marionet een bliksembezoek aan Nederland. De Nachtvlinders verzamelden tijdens zijn bezoek een aantal wist-je-datjes, die we met jullie willen delen:

Recensie: De Sekte (Mariette Lindstein)

27 jaar maakte auteur Mariette Lindstein deel uit van Scientology, totdat ze wist te ontsnappen. Haar ervaringen deelt ze met ons door middel van een trilogie, waarvan De Sekte het eerste deel is.

Boekrecensie: Nacht op de rivier (Erica Ferencik)

Het klinkt als het ultieme avontuur: Een weekendje raften in de natuur. Geen mobiele telefoons en volledig afgesloten van de wereld. Maar, zoals je het bij een horrorverhaal kunt verwachten, gaat het mis. En dan is het opeens toch wel heel akelig om zo afgesloten van de bewoonde wereld te zijn. Vooral als je de mensen, die er zijn, niet kunt vertrouwen….

Recensie: Klikspaan – Helen Grace #4 (M.J. Arlidge)

In Klikspaan weet M.J. Arlidge opnieuw een ijzersterke thriller boordevol horror neer te zetten, waarbij er steeds meer ruimte is voor de persoonlijke ontwikkeling van diverse personages. De introductie van nieuwe personages en een onverwacht einde van een jacht op een seriemoordenaar, zorgt ervoor dat Klikspaan fris en boeiend blijft.

Recensie: Voor ik je Loslaat (Marieke Nijkamp)

Marieke Nijkamp’s boek ‘Voor ik je loslaat’ verschijnt tegelijkertijd in het Engels en Nederlands en heeft naargeestige en dreigende sfeer, waarin je als lezer voortdurend voelt dat er iets heel erg mis is…

Recensie: De Vrouw in suite 10 (Ruth Ware)

De Vrouw in Suite 10 is de tweede thriller van auteur Ruth Ware, ze combineert een onheilspellende omgeving met een onbetrouwbare hoofdpersoon en gruwelijke gebeurtenissen.

Recensie: Gebroken (B.A. Paris)

B.A. Paris overtuigt ons met haar nieuwste boek Gebroken: een goede opbouw van spanning, een onverwachte plotwending en intrigerende personages. Hierdoor kun je niets anders dan geschokt en paranoïde achterblijven.

Interview met schrijfster Karin Slaughter

Haar naam zou een geweldig pseudoniem zijn, wanneer je kijkt naar het type boek wat ze schrijft. Maar Karin Slaughter is ook echt geboren als Karin Slaughter.

Recensie: Goed of Slecht (Ali Land)

Concluderend is Goed of Slecht heerlijk leesvoer voor liefhebbers van Stephen King en Mo Hayder. Gruwelijke moorden, een goed opgebouwde spanning en een intrigerende hoofdpersonage

Recensie: Het meisje uit Brooklyn (Guillaume Musso)

Het meisje uit Brooklyn een alledaagse thriller, die uiteindelijk voor veel verrassingen zorgt. De verschillende personages en het gebruik van quotes geven het verhaal diepgang en tonen de liefde van de auteur voor boeken. Heerlijk en heftig leesvoer!

Recensie: Eerste leven (Gena Showalter)

Eerste Leven is het eerste deel uit een nieuwste serie van Gena Showalter voor liefhebbers van een combinatie van horror met fantastische en filosofische elementen.

Recensie: Ragdol – Daniel Cole

Ragdol is het debuut van ambulancebroeder Daniel Cole. Het verhaal was oorspronkelijk bedoelt als script voor een televisieserie, maar de auteur besloot het te verwerken tot een boek.

Recensie: 54 minuten (Marieke Nijkamp)

‘This Is Where It Ends’ is een New York Times bestseller, geschreven door de Twentse Marieke Nijkamp. Het boek is nu in Nederland te koop als ’54 Minuten’

Recensie: L.O.O.P. door Anthonie Holslag

L.O.O.P. van Anthonie Holslag is gepubliceerd door uitgeverij Quasis in de Splinterserie. Deze en andere titels zijn verkrijgbaar bij de betere boekhandel en webshop.