5 Horrorfilms voor een vrolijke Blue Monday!
De derde maandag van januari is Blue Monday, de meest deprimerende dag van het jaar. Kijk dan deze 5 horrorfilms waar je vrolijk van wordt!
De derde maandag van januari is Blue Monday, de meest deprimerende dag van het jaar. Kijk dan deze 5 horrorfilms waar je vrolijk van wordt!
Bekijk hier de trailer van nieuwe tv-serie ‘What We Do In The Shadows’ (niet te verwarren met de spin-off ´Wellington Paranormal´ of de aankomende film sequel ´We´re Wolves´).
Regisseurs Taika Waititi (Thor: Ragnarok) en Jemaine Clement (Flight of the Conchords) hebben een trailer vrijgegeven voor hun aankomende serie Wellington Paranormal, een spin-off van hun mockumentary What We Do in the Shadows
Als je dit jaar nog maar één film gaat kijken, laat het dan What We Do In The Shadows zijn. Deze mockumentary is GE-NI-AAL!
Vampier zijn in de 21e eeuw is geen makkelijke opdracht. Dit ontdekken de documentairemakers die … Lees meer
Vampiers hebben het niet zo gemakkelijk als we in de gemiddelde Hollywood-productie zien. What We Do in the Shadow lijkt een hilarische docu.