Liever geen advertenties en wel horrornieuws steunen? Upgrade hier!

Test je angst voor spinnen in de Huntsman-trailer

Arachnofobie, angst voor spinnen, is best veelvoorkomend. En dat is niet gek, want met niet twee of vier, en maarliefst acht kriebelige poten en hun voorliefde om eitjes onder je huid te plaatsen, zijn ze bijzonder ongeliefd bij ons.

Test je angst voor spinnen in de Huntsman-trailer
📧
Mis niets van de duistere wereld van horror: ontvang nieuws, recensies en macabere verrassingen in je inbox!

Er zijn al genoeg horrorfilms over -al dan niet gemuteerde- spinnen gemaakt. Daarmee vullen we als het moet een heel artikel. Maar ontwikkelaar OnTheHouse dacht dat wij wel klaar waren voor de volgende stap: Huntsman. Dit spinnenspel test onze (al dan niet gegronde) angst voor spinnen namelijk heel erg op de proef.

In Huntsman speel je als kersverse bewaker van Atherton Laboratories, een laboratorium waar ze -waarschijnlijk- aan het testen zijn op spinnen. Waarom we dat denken? De hallen zijn namelijk vergeven van die krengen. Niet de kleine, schattige dunpotige Hooiwagens, nee, gelijk maar de dikke, griezelige Jachtkrabspinnen. Die naam alleen al.

Op 13 oktober kun je aan de slag met de demo en ergens in november komt het spel exclusief uit op pc.

Geen advertenties en wel horrornieuws steunen? Upgrade hier!