Halloween countdown #16 - Annihilation (2018)
Wil je eens een horrorfilm die je filosofisch raakt? 'Annihilation' doet dat, en nog veel meer...

Het verhaal volgt Lena, een bioloog en voormalig soldaat, tijdens een expeditie naar ‘The Shimmer’. Een mysterieuze, steeds groter wordende zone waarin de natuur op bizarre en vaak angstaanjagende wijze is veranderd.
Qua genres schiet de film meerdere kanten op: soms drama, soms horror, maar grotendeels een psychologische thriller waar existentiële vragen worden gesteld. Annihilation is geen makkelijke film en zeker geen tussendoortje. Niet alleen duurt hij bijna twee uur, het verhaal is complex en laat veel onbeantwoord.

Laat je hierdoor niet afschrikken. Zelfs ex-president van Amerika Barack Obama noemde dit eind 2018 een van zijn favoriete films van dat jaar!
Nummer 16 in De Nachtvlinders 15 jaar horror top 31! | Huur of koop digitaal | Lees hier onze review door Hanneke Boon!
