Home Lezen

Lezen

Alles over leesvoer voor de horrorfanaat: Boeken, comics en nachtelijke naslagwerken over horror.

Horrorverhaal Stortvloed (Anthonie Holslag)

In de zomer van 2016 gaf ik Anthonie Holslag drie woorden (BBQ, SCHOENVETER en SLECHT WEER) en hij vormde het tot het feuilleton Stortvloed.
It anime make-over

IT: Krijgt Pennywise een anime make-over?

Wat vind jij? Moet Stephen King's IT zijn eigen anime krijgen of beter van niet? Check hier artwork van kunstenaar Mike Anderson voor Pennywise:

De Donkere Toren 1: De Scherpschutter (Stephen King)

Is Stephen Kings magnum opus De Donkere Toren het beste dat de schrijver ooit heeft geschreven? Het eerste deel De Scherpschutter is zeker een sterk boek en opnieuw uitgebracht met Idris Elba en Matthew McConaughey op de cover.

Recensie: Grijze Ogen (De Anderen #4) – Anne Bishop

 Grijze Ogen is misschien wel het meest duistere en heftige deel in de serie over de Anderen. De verstandhouding tussen mens en Terra Indigine komt steeds meer onder druk te staan, wanneer de Mensen...

Gezien op Kickstarter: Tomb of Horror Vol 3 Horror Anthology

Horror is geen vreemde eend in de bijt op Kickstarter, dus daarom zal ik proberen de pareltjes, die ik tegenkom in mijn wekelijkse zoektocht op Kickstarter, met jullie te delen. Zo ook Tomb of Horror...

Gezien op Kickstarter: Peripety

Horror is geen vreemde eend in de bijt op Kickstarter, dus daarom zal ik proberen de pareltjes, die ik tegenkom in mijn wekelijkse zoektocht op Kickstarter, met jullie te delen. Zo ook de comic Peripety...

Pluk een roos – M.J. Arlidge (Helen Grace #3)

 M.J. Arlidge is immens populair. Alleen in Nederland en België gingen er al veel boeken van deze auteur over de toonbank. Pluk een Roos is inmiddels het derde boek in de serie over inspecteur...

Recensie: Zilveren Zicht – De Anderen deel 3 (Anne Bishop)

Zilveren Zicht, het derde deel van De Anderen, zit boordevol moorden, angstaanjagende bovennatuurlijke wezens en gevaarlijke mensen die er een dubbele agenda op nahouden.

Recensie: Wat jij niet ziet (Sarah Pinborough)

Sarah Pinborough speelt het klaar om in 'Wat jij niet ziet' een ongrijpbaar onderwerp in een spannend en angstaanjagend verhaal te gieten.

Ghostbusters & Teenage Mutant Ninja Turtles weer samen in comic

IDW Publishing heeft een nieuwe crossover comic aangekondigd met de Teenage Mutant Ninja Turtles en Ghostbusters.

Recensie: De vrouw in suite 10 (Ruth Ware)

De Vrouw in Suite 10 is de tweede thriller van auteur Ruth Ware, ze combineert een onheilspellende omgeving met een onbetrouwbare hoofdpersoon en gruwelijke gebeurtenissen.

Recensie: Gebroken (B.A. Paris)

B.A. Paris overtuigt ons met haar nieuwste boek Gebroken: een goede opbouw van spanning, een onverwachte plotwending en intrigerende personages. Hierdoor kun je niets anders dan geschokt en paranoïde achterblijven.

Interview met schrijfster Karin Slaughter

Haar naam zou een geweldig pseudoniem zijn, wanneer je kijkt naar het type boek wat ze schrijft. Maar Karin Slaughter is ook echt geboren als Karin Slaughter.

Recensie: Goed of Slecht (Ali Land)

Concluderend is Goed of Slecht heerlijk leesvoer voor liefhebbers van Stephen King en Mo Hayder. Gruwelijke moorden, een goed opgebouwde spanning en een intrigerende hoofdpersonage

Recensie: Sneeuw Als As – Sara Raasch

Sneeuw als As is heerlijk leesvoer voor liefhebbers van een combinatie tussen fantasy, horror en een flinke dosis spanning.

Recensie: De Nergensman (Gregg Hurwitz)

Evan Smoak is misschien wel één van de meest intrigerende personages, die je tegen zult komen in het spannende boekengenre. In het voorgaande deel Orphan X leerde de lezer Evan kennen als de onverwoestbare...

Boek Heksenhoeve (An Janssens)

Vlaamse auteur An Janssens is voornamelijk bekend van haar drakenserie waarvan Drakenkoningin het debuut is. Met het boek Heksenhoeve zet ze haar eerste stapjes in de wereld van de bovennatuurlijke thriller- en horrorboeken. Dit...

Recensie: Sirenen (Joseph Knox)

Sirenen is een angstaanjagend realistische thriller in de grauwe onderwereld van Manchester.

Recensie: Grote kleine leugens (Liane Moriarty)

Grote kleine Leugens van Liane Moriarty: een intrigerend boek vol spanning, intrige, chaos, moord en humor. Een bijzondere combinatie.

Recensie: Het meisje uit Brooklyn (Guillaume Musso)

Het meisje uit Brooklyn een alledaagse thriller, die uiteindelijk voor veel verrassingen zorgt. De verschillende personages en het gebruik van quotes geven het verhaal diepgang en tonen de liefde van de auteur voor boeken. Heerlijk en heftig leesvoer!

Stephen King stapt over van uitgever Luitingh Sijthoff naar The House of Books.

Bijna veertig jaar gaf uitgever Luitingh Sijthoff de boeken van Stephen King uit. Hier lijkt vanaf september 2017 verandering in te gaan komen. Uitgever The House of Books heeft namelijk de rechten bemachtigd van...

Recensie: Eerste leven (Gena Showalter)

Eerste Leven is het eerste deel uit een nieuwste serie van Gena Showalter voor liefhebbers van een combinatie van horror met fantastische en filosofische elementen.

Recensie: Ragdol – Daniel Cole

Ragdol is het debuut van ambulancebroeder Daniel Cole. Het verhaal was oorspronkelijk bedoelt als script voor een televisieserie, maar de auteur besloot het te verwerken tot een boek.

Recensie: 54 minuten (Marieke Nijkamp)

'This Is Where It Ends' is een New York Times bestseller, geschreven door de Twentse Marieke Nijkamp. Het boek is nu hier te koop als '54 Minuten'

Recensie: L.O.O.P. door Anthonie Holslag

L.O.O.P. van Anthonie Holslag is gepubliceerd door uitgeverij Quasis in de Splinterserie. Deze en andere titels zijn verkrijgbaar bij de betere boekhandel en webshop.

Laatste Instagrams:

Social Media

3,644FansLike
901VolgersVolg
297VolgersVolg
2,214VolgersVolg
132AbonneesAbonneer