Een super teasende teaser van ‘Another’ (Jason Bognacki)

Het is niet zoals de titel lijkt tezeggen nog een teaser, maar de teaser van Another, een 30-minuten durende film. Filmmaker Jason Bognacki wil liever niets zeggen over de film, maar met deze teaser wekt hij wel enorme nieuwsgierigheid. In de film spelen Paulie Rojas, Maria Olsen en Michael Rappaport.

De films van Jason Bognacki schijnen kwalitatief goed in elkaar te zitten en heerlijk eng, maar vooralsnog wordt zijn werk alleen af en toe op festivals vertoond. Op zijn Facebook schijft de filmmaker dat er plannen zijn voor een dvdrelease van de films die hij dit jaar maakt; The Red Door, The White Face en ook Another.

Another is nu in productie en je kunt de ontwikkelingen volgen op facebook.

[vimeo 25034687 w=620 h=349]

Interessant artikel?

Abonneer
Laat het weten als er
guest
If checked, an MD5 hash of your email address will be shared with Gravatar.com. However, that hash will not be made public.
8 Comments
Oudste
Nieuwste Meest gestemd
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties
Sjors
Sjors
12 jaren geleden

Creepy.

Remco
Remco
12 jaren geleden

Ik zeg: ‘Laat maar komen!’

Bigwil
Bigwil
12 jaren geleden

Ziet er veel belovend uit 🙂

S.
S.
12 jaren geleden

Mijn interesse is gewekt! Ziet er goed uit

Michiel
Michiel
12 jaren geleden

Teaser is goed opgesteld. Ben erg benieuwd naar verhaal 😀

Tommy
Tommy
12 jaren geleden

Sfeervol, ook mijn interesse is gewekt.

Gaetana
Gaetana
12 jaren geleden

Ook mijn interesse is gewekt! 😀

8
0
Wat vind jij hiervan? Laat het weten in de reacties!x