Niemand is veilig voor Sharkasaurus!

sharkasauras comic

De haaien vallen weer aan. Na water in Jaws en lucht in Sharknado, vallen ze nu aan op het land. Sharkasaurus komt eraan!

Wat krijg je als je een combinatie neemt van Tremors en Jaws vs creationisten en paleontologen? Sharkasaurus kwam voor het eerst ter wereld in een korte film uit 2014.

Wat vinden jullie van deze short?
Sterren: 0


Nu is een Kickstarter opgezet om een stripboek uit te brengen over deze landhaai.

Een rebelse emo, zoon van een paleontoloog, is verliefd op de verleidelijke dochter van een creationist en zij ook op hem. Als ze per ongeluk een prehistorische haai wekken die tunnels graaft onder de grond, moeten de kinderen en hun ouders gaan samenwerken en hun verschillen over hun ideologieën opzij zetten, of anders worden ze haaienvoer.

Het idee en film komt van filmmaker Spencer Estabrooks, hij wil met behulp van Kickstarter een stripversie uitbrengen. De tekeningen worden gedaan door Tyler Jenkins (Peter Panzefaust, In The Dark).

Meer korte films? Kijk een willekeurige uit ons archief

Interessant artikel?

Abonneer
Laat het weten als er
guest
If checked, an MD5 hash of your email address will be shared with Gravatar.com. However, that hash will not be made public.
0 Comments
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties
0
Wat vind jij hiervan? Laat het weten in de reacties!x