DeNachtvlinders.nl is 2 jaar! 15 smakelijke horrortaarten
Bedankt! Op na nog vele jaren vol griezelfilms, spannende boeken, bloedstollende games, bloederige comics en raadselachtige interviews.
Twee jaar geleden besloten we het gewoon te doen; een Nederlandse nieuwssite over horror starten. Al een aantal jaar liepen Frank en ik (Laura) met het idee rond om iets met horror, griezelig en bovennatuurlijke 'dingen' te doen. Hoe leuk zou het zijn om je hobby naar een hoger level te tillen. We misten alleen de vorm waarin we het konden gieten (een tv-programma? een magazine? losse webitems?) Uiteindelijk hebben we gekozen voor een nieuwssite, omdat we hierin de meeste ideeën kwijt konden, maar ook omdat we vonden dat we iets konden toevoegen aan het Nederlandse en Belgische horrorlandschap.
Nu, twee jaar later, merken we dat er steeds meer mensen geïnteresseerd raken naar onze website en dan de groep van trouwe lezers groter en groter groeit: Bedankt!!
DeNachtvlinders.nl zou niet mogelijk zijn zonder onze enthousiaste redacteuren. Applaus voor Filip, Bloody Mary, Edgar, Joost, Johan, Kim, Miriam, Max, Nils, Don Julio, Carlo, Nikky, William A. Fisher, Emiel en Martijn.
Op naar nog vele jaren vol griezelfilms, spannende boeken, bloedstollende games, bloederige comics en raadselachtige interviews.
Om onze 2 jaar te vieren hebben we een creepy taartcollectie voor jullie verzameld! Digitaal smulse!
(Klik voor de hele afbeelding)
[gallery link="file"]
Meer over: GadgetsLees meer
Een ode aan remakes: The Evil Dead
Heeft Hollywood geen inspiratie meer? Weer een remake? Wat een cash grab! Maar tóch ben ik er heel blij mee, daarom vandaag een liefdesverklaring aan de remakes van 'The Evil Dead'.
Halloween countdown #1 - Hereditary (2018)
De film die Ari Aster met een knal in de cinemasector introduceerde. De tweede keer dat je ‘m kijkt zie je zoveel meer, en dat - plus het plot - maakt 'Hereditary' een gruwelijke evergreen.
Trailer: Silent Night, Deadly Night - kerst wordt bloederig
'Silent Night, Deadly Night' krijgt deze kerst een nieuwe versie van de makers van Terrifier 2 en 3, en de regisseur van de laatste Wrong Turn. De trailer ziet er sfeervol uit.
Nederlandse schrijvers lanceren horrorreeks Portalen van Indigo
Zes Nederlandse schrijvers bundelen krachten in de nieuwe horrorboekenreeks 'De Portalen van Indigo' van Quasis Uitgevers. Het eerste deel verschijnt met Halloween.