Horror populair bij de Golden Globes
Horror is populair met dit jaar 8 nominaties. In de strijd voor beste dramaserie doen zowel Dexter als True Blood mee. The Lovely Bones en Coraline.

Bij de bekendmaking van de nominaties van de Golden Globes kun je één conclusie trekken: Horror is populair.
Dit jaar zijn er namelijk 8 nominaties voor de horror-scene!
In de strijd voor beste dramaserie doen zowel Dexter als True Blood mee. Daarnaast zijn Dexter Morgan (Michael C. Hall) en Sookie Stackhouse(Anna Paquin), genomineerd voor beste acteur/actrice in een drama serie.
Voor Dexter is zelfs nog een derde nominatie weggelegd, toepasselijk voor the Trinity Killer uit seizoen vier (John Lithgow) voor beste bijrol.
Stanley Tucci is genomineerd voor zijn rol als George Harvey in Peter Jackson’s The Lovely Bones. De achtste nominatie gaat naar Coraline voor beste animatiefilm.
Meer over: Activiteiten, Dexter, Psychopaten, VampiersLees meer
Een ode aan remakes: The Evil Dead
Heeft Hollywood geen inspiratie meer? Weer een remake? Wat een cash grab! Maar tóch ben ik er heel blij mee, daarom vandaag een liefdesverklaring aan de remakes van 'The Evil Dead'.
Halloween countdown #1 - Hereditary (2018)
De film die Ari Aster met een knal in de cinemasector introduceerde. De tweede keer dat je ‘m kijkt zie je zoveel meer, en dat - plus het plot - maakt 'Hereditary' een gruwelijke evergreen.
Trailer: Silent Night, Deadly Night - kerst wordt bloederig
'Silent Night, Deadly Night' krijgt deze kerst een nieuwe versie van de makers van Terrifier 2 en 3, en de regisseur van de laatste Wrong Turn. De trailer ziet er sfeervol uit.
Nederlandse schrijvers lanceren horrorreeks Portalen van Indigo
Zes Nederlandse schrijvers bundelen krachten in de nieuwe horrorboekenreeks 'De Portalen van Indigo' van Quasis Uitgevers. Het eerste deel verschijnt met Halloween.