DNV Horrorgids (17 t/m 23 oktober)

De Netflix-serie 'Haunted Hotel' neemt je mee naar het vervallen Undervale Hotel waar een moeder, haar kinderen, een spook-oom en een demonische huisgeest samenleven tussen talloze geesten. Het eerste seizoen staat nu op de streaingsdienst.
Persoonlijk staat 'Grave Encounters' heel hoog op mijn lijst. Top 3-materiaal. Maar in dit overzichtslijstje van alle DNV-redacteuren gemengd komt ie iets lager uit: op #26.
Gehuld in een gevaarlijke mist verplaatsen we ons voetje voor voetje in het Japan van 1960. We zijn voorzichtig, iets verderop in de mist beweegt wat. We spelen als een relatief jong schoolmeisje, vergeet het dus maar om harde klappen uit te delen.
'Titane'! Ja, hoe gaan we die nou eens goed uitleggen? Ik ben zelf in ieder geval niet vaak zo in de war geweest tijdens het kijken van een film. De maker Julia Ducournau won in ieder geval wel de Palme d’Or in Cannes, terwijl ook de helft van de zaal leegliep. Nou, dat zegt misschien wel alles.