Word horrorfilmrecensent bij De Nachtvlinders!

Interview met F.E.A.R. 3 producer Ernst Zamora

Interview met F.E.A.R. 3 producer Ernst Zamora

Ernst Zamora is producer bij Warner voor F.E.A.R. 3. Wij vroegen hem naar de ontwikkeling, de toekomst en naar zijn eigen angsten.

F.E.A.R. 3 komt deze maand uit op Xbox 360, PS3 en Windows PC, een paranormale horror firstpersonshooter, boordevol intense gevechten, een boeiend verhaal en uitgebreide coöp die de franchise op een hoger niveau brengt. Alma keert terug in F.E.A.R. 3, maar ditmaal zijn haar zonen Point Man en Paxton Fettel speelbare karakters. Gamers spelen in de single player of coöp modes als Point Man of zijn intrigerende broer Paxton Fettel, wiens ongelooflijke telekinetische krachten hem leven na de dood hebben gegeven.

Ernst Zamora is producer bij Warner Interactive Entertainment en wij vroegen hem naar de ontwikkeling, de beweegredenen en om te beginnen naar zijn eigen angsten.

"Ik was vast bang in het donker, maar nog banger voor zombies. Ik ben nooit echt bang geweest voor de Bogeyman of voor monsters. Nee, ik was voornamelijk bang voor mensen die uit de dood zouden opstaan." vertelt de producers ons, "en eigenlijk nogsteeds wel een beetje."