Nieuwe video's 'Vampire: The Masquerade Bloodlines 2' tonen de gameplay
In dit vervolg op Vampire: The Masquerade Bloodlines uit 2004, worden we geïntroduceerd in het leven van Seattle in de 21e eeuw.
In dit vervolg op Vampire: The Masquerade Bloodlines uit 2004, worden we geïntroduceerd in het leven van Seattle in de 21e eeuw. Normaliter leven vampieren met een gedragscode, een maskerade. Die code zorgt ervoor dat de vampieren niet ontdekt worden door de mensen. Maar sommige vampieren zijn het zat en breken de code. Rond kerst voeren ze een grootscheepse aanval uit op een groep mensen. Jij bent een van die mensen. Met deze actie veroorzaken ze onenigheid tussen de clans en een oorlog staat op het punt uit te breken.

De gebeten mensen zijn niet hetzelfde als de volbloed vampieren, het zijn thinbloods. Vergelijk het met halfbloedjes-of modderbloedjes- uit de verhalen van Harry Potter. De Thinbloods zijn niet zo sterk als de volbloed vampieren en ze worden vaak als minder aangezien. Daarentegen kunnen ze wel beter tegen zonlicht.
De vampieren in Seattle zijn verdeeld in clans met verschillende eigenschappen en voor- en nadelen. De Toreadors lijken het meest op mensen, met een voorliefde voor cultuur. De Ventrue zijn nobele en krachtige leiders, de Brujah zijn zeer sterk en kunnen goed vechten. De Malkavians zijn vervloekt met krankzinnigheid, of juist gezegend met inzicht. De Gangrel zijn eenlingen, helemaal in harmonie met hun innerlijke beest. De Tremere hanteren bloedmagie en de Nosferatu zijn vervloekt om te leven in de schaduw, voor altijd schuilend voor de mensen.


Als dat nog niet genoeg is, Seattle is ook nog eens verdeeld in vijf verschillende facties, ieder met hun eigen ideologie. De oudste vampieren vallen onder de Pioneer factie, geleid door Lou Grand. Prins Alec Cross leid de Camarilla factie, de elite en rijkste vampieren. De Baron is hoofd van de criminelen, hier kan je terecht voor louche opdrachten. De bloedmagiërs, tovenaars en weglopers vallen onder de Newcomers factie, geleid door Victor Goga en de Unseen factie is exclusief voor de Nosferatu.

Nogal een set-up, als je het mij vraagt. Het eerste deel had niet heel veel positieve reviews, en ik hoop maar dat ze niet te ambitieus zijn geweest. De game staat gepland voor 2020 en komt uit op PC, PS4 en Xbox One en draait op de Unreal 4 Engine. Kijk jij uit naar dit deel en heb jij het eerste deel gespeeld? Laat het weten in de comments.
https://www.youtube.com/watch?v=xJh-m1qWcm0
https://www.youtube.com/watch?v=QEYGez6JLZ8
https://www.youtube.com/watch?v=7WwiMU2l9j8
Meer over: Games, Vampiers, Vampire: The Masquerade, World of DarknessLees meer
Nieuw seizoen American Horror Story geteased
'American Horror Story' (AHS) timmert ondertussen ook weer lekker aan de weg. In 2026 beginnen ze namelijk alweer aan hun 13e seizoen. En we hebben al een teaser gekregen.
Poster en trailer - Frankenstein in Chicago: 'The Bride!' van Maggie Gyllenhaal
Vorige maand werd de trailer van 'The Bride!' vrijgegeven wat een beetje onder onze radar doorglipte. Het is een samenwerking tussen broer en zus Maggie en Jake Gyllenhaal binnen de wereld van Frankenstein.
Trailer Stranger Things seizoen 5 kondigt einde aan
De eindstrijd nadert. Nog een seizoen lang zullen onze vrienden -en vijanden- alles moeten geven om als overwinnaar uit de bus te komen. En na dit zal niets meer hetzelfde zijn...
Niet gillen: hier is de eerste trailer voor Scream 7
De officiële trailer voor 'Scream 7' iis vrijgegeven. "Hallo Sidney. Heb je me gemist?"