Hieronder kun je de eerste 10 minuten van The Awakening zien, begin 2013 kun je de hele film in de Nederlandse bioscoop zien.
Londen, 1921. De Eerste Wereldoorlog en de griepepidemie hebben vele slachtoffers geëist en emotionele en fysieke littekens nagelaten. Veel mensen zoeken troost in seances en spiritualiteit. De wetenschapster en schrijfster Florence Cathcart is een overtuigd realist en heeft een onbegrensd vertrouwen in logica en wetenschap. Met veel plezier ontmaskert ze zogenaamde bovennatuurlijke verschijnselen als leugens.
Schooldirecteur Robert Mallory spoort Florence op en vertelt haar over onverklaarbare gebeurtenissen op Rockwood, een kostschool waar een leerling recent is gestorven. De ouders zijn in paniek en de leerlingen geloven dat er een geest rondwaart. Hoewel ze cynisch is, besluit Florence naar Rockwood te reizen om een logische verklaring te vinden voor de verontrustende verhalen.
Deze staat inderdaad al een tijdje aangevinkt bij mij
Prima film lijkt mij! Wil hem zeker zien.