Silent Crossing: Silent Hill nagemaakt in Animal Crossing

Helaas is er nog steeds geen nieuws over een nieuw Silent Hill-spel, maar dat houdt Redditor HanoodyACNH niet tegen. Hij heeft met de nieuwe update van Animal Crossing New Horizons, waarin er allerlei Halloween decoraties en festiviteiten gestopt zijn, niets minder dat Silent Hill nagemaakt.
https://www.reddit.com/r/AnimalCrossing/comments/j7yklj/welcome_to_silent_hill/
Het was puur toeval dat het die dag mistig was in het spel, maar daar maakte hij gelijk gretig gebruik van en poste het op Reddit, wat gelijk ontplofte. Maar geef ze eens ongelijk, het ziet er echt supervet uit. En dat voor een spel van dit kaliber. Als jij het spel en de update hebt, dan zou je zijn dreamcode kunnen vragen en het eiland bezoeken in jouw karakter zijn dromen.
https://www.reddit.com/r/AnimalCrossing/comments/j8o04m/my_foggy_island/
UPDATE: hij is nog niet klaar met mashups, gezien zijn laatste post van een uur geleden:

https://www.reddit.com/r/AnimalCrossing/comments/jcaztj/im_here_for_you_regan/
Animal Crossing New Horizons is nu verkrijgbaar exclusief op de Switch. De game krijgt regelmatig en actief gratis updates om de seizoenen en de feestdagen te vieren.
Meer over: Games, Nintendo, Silent HillLees meer
Niet gillen: hier is de eerste trailer voor Scream 7
De officiële trailer voor 'Scream 7' iis vrijgegeven. "Hallo Sidney. Heb je me gemist?"
Halloween Countdown wrap-up: Wat is jouw top lijst?
Dat was 'm dan! Een maand lang elke dag een moderne horrorklassieker. Van 'Titane''s auto-erotiek tot 'Krampus'' duistere Sinterklaasversie. We hebben het allemaal voorbij zien komen. Bedankt voor het meelezen en reageren! Jullie reacties maken het extra leuk om deze lijsten te maken.
Een ode aan remakes: The Evil Dead
Heeft Hollywood geen inspiratie meer? Weer een remake? Wat een cash grab! Maar tóch ben ik er heel blij mee, daarom vandaag een liefdesverklaring aan de remakes van 'The Evil Dead'.
Halloween countdown #1 - Hereditary (2018)
De film die Ari Aster met een knal in de cinemasector introduceerde. De tweede keer dat je ‘m kijkt zie je zoveel meer, en dat - plus het plot - maakt 'Hereditary' een gruwelijke evergreen.