Skalet wenst ook iedereen een gelukkig nieuwjaar...
Skalet ziet 2011 goed tegemoet.


Gelukkig Nieuwjaar!
+joost
Meer over: CartoonSkalet ziet 2011 goed tegemoet.
Gelukkig Nieuwjaar!
+joost
Meer over: Cartoon'Ready or Not' is een heerlijke mix van spanning, zwarte humor en creatieve horror. Regisseurs Matt Bettinelli-Olpin en Tyler Gillett leveren een film die speels en bloederig tegelijk is en zich onderscheidt door zijn originele insteek en energieke uitvoering.
De Netflix-serie 'Haunted Hotel' neemt je mee naar het vervallen Undervale Hotel waar een moeder, haar kinderen, een spook-oom en een demonische huisgeest samenleven tussen talloze geesten. Het eerste seizoen staat nu op de streaingsdienst.
Persoonlijk staat 'Grave Encounters' heel hoog op mijn lijst. Top 3-materiaal. Maar in dit overzichtslijstje van alle DNV-redacteuren gemengd komt ie iets lager uit: op #26.
Gehuld in een gevaarlijke mist verplaatsen we ons voetje voor voetje in het Japan van 1960. We zijn voorzichtig, iets verderop in de mist beweegt wat. We spelen als een relatief jong schoolmeisje, vergeet het dus maar om harde klappen uit te delen.