💡 Wil jij De Nachtvlinders helpen?

Sinds onze beginjaren schrijven we met passie en in onze vrije tijd over alles wat met horror te maken heeft. Dankzij trouwe fans zoals jij bestaan we inmiddels 15 jaar! 🖤

We willen nog 15 jaar zo doorgaan. Daarvoor hebben we jouw hulp een beetje nodig.

Voor minder dan een kop koffie per maand helpt je ons en:
🕸️ meer artikelen, recensies en specials te maken,
🕸️ nieuwe Nederlandse makers een podium te geven,
🕸️ én jou advertentievrij te laten genieten van onafhankelijke horrorjournalistiek in Nederland.

👉 Word supporter van De Nachtvlinders!

Korte Nederhorror 'The Collector'- kijk hier de trailer!

Korte Nederhorror 'The Collector'- kijk hier de trailer!

Onlangs verscheen de trailer voor de korte scifi/horrorfilm The Collector .

-- advertentie --
Silent Night, Deadly Night 2025

Onlangs verscheen de trailer voor de korte scifi/horrorfilm The Collector . De film is mede gemaakt door Siar Sedig en zijn partner Roos Jeroense van We Can Do It Productions.

Bekijk hieronder de trailer:

https://vimeo.com/322838739
Na een mislukte poging om een demonische entiteit te bezitten, wordt "Diane" gearresteerd en moet ze haar onschuld bewijzen, anders wordt ze beschuldigd van moord. Gelukkig biedt "Ezekiel", een mysterieuze oude man, haar een uitweg.  Het enige wat ze moet doen is bij hem en zijn team,  ook wel "Demon Collectors", aansluiten en de demon opsporen die verantwoordelijk is voor brute moordpartijen van veel kinderen. Daarnaast is de demon ook verantwoordelijk voor de dood van haar moeder. Wat is de connectie? Ondertussen denkt een rechercheur "Stamos" dat de groep  juist iets te maken heeft met deze moorden.

De film is geschreven en geregisseerd door Siar Sedig. Hij studeerde in 2013 af aan de Academie voor Beeldende Kunst en Ontwerp AKV | St.Joost, met als hoofdvak Film. In de afgelopen jaren heeft hij een paar scenario’s geschreven. The Collector wordt zijn tweede film. Resonance was zijn eerste speelfilm. The Collector werd gemaakt als

proof of concept. Dit jaar probeert We Can Do It Productions nog de financiering rond te krijgen voor een langere versie (full version) van de film.  Of die er ook komt is nog onbekend. 

De cast bestaat o.a. uit: Nastassia Firestone, Lisanne Hoefnagels, Liza Koifman, Frederiek Muller, Bart Leenders, Milad Hussin, Glenn Coenen en Hank Botwinik. De premièredatum is officieel nog niet bekend, dit zal hoogstwaarschijnlijk deze lente nog zijn.

The Collector (2019)
📧
Mis niets van de duistere wereld van horror: ontvang nieuws, recensies en macabere verrassingen in je inbox!