Trailer The Voices: Een kat, een hond en Ryan Reynolds

The Voices
Februari trapt af met de horrorcomedy ‘The Voices’ van regisseuse Marjane Satrapi. De film heeft al op vele festivals gedraaid, ook in Nederland, maar een trailer liet tot vandaag op zich wachten.
De onhandige fabrieksarbeider Jerry woont alleen met zijn huisdieren die met hem kunnen praten. Zijn therapeut schrijft hem medicijnen voor, maar Jerry weigert die in te nemen. Hij heeft een oogje op zijn collega Fiona en wanneer hij haar een lift geeft in de stromende regen, zet dat een keten van gebeurtenissen in gang, waarbij Jerry’s ware aard aan het licht komt. The Voices begint als een bizarre komedie en krijgt gaandeweg duistere en tragische kanten.


Filmfreak brengt ‘The Voices’ met hoofdrolspelers Ryan Reynolds, Gemma Arterton, Anna Kendrick en Jacki Weaver in februari naar de bioscoop.

Abonneer
Laat het weten als er
guest
If checked, an MD5 hash of your email address will be shared with Gravatar.com. However, that hash will not be made public.
0 Comments
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties
0
Wat vind jij hiervan? Laat het weten in de reacties!x