Ari Asters' volgende film 'Beau is Afraid' wordt surrealistische horror van 4 uur?
Na horrorfilms Hereditary (2018) en Midsommar (2019) is de nieuwe Ari Aster-film eindelijk bevestigd; Beau Is Afraid is in ontwikkeling. En er is sprake van een hoofdrol voor niemand minder dan Joaquin Phoenix!

In Beau is Afraid gaat een angstige man terug naar zijn ouderlijk huis wanneer zijn moeder, met wie hij een moeizame relatie had, onder mysterieuze omstandigheden overlijdt. Tijdens zijn reis stuit hij op bovennatuurlijke dreigingen, om uiteindelijk een zorgwekkende ontdekking over zijn verleden te doen.
Ari Asters' short film Beau dateert alweer uit 2011, en zal naar alle waarschijnlijkheid de basis vormen voor een deel van Beau Is Afraid. Kijk hem hieronder!
Naast het feit dat Ari met het idee speelt van zijn laatste film een naar zijn zeggen, '4-urige nachtmerrie komedie' te maken (!), weten we dat Joaquin Phoenix in gesprek is voor de hoofdrol. Joaquin heeft eerdere rollen in horrorfilms gehad als Signs (2002) en The Village (2004), en oogstte veel lof voor zijn duistere rol in Joker (2019). Joaquin Phoenix als man met een angststoornis in een surrealistische horror van Ari Aster, dat klinkt als een goede combinatie! Wat vind jij?
Meer over: FilmsLees meer
Trailer Stranger Things seizoen 5 kondigt einde aan
De eindstrijd nadert. Nog een seizoen lang zullen onze vrienden -en vijanden- alles moeten geven om als overwinnaar uit de bus te komen. En na dit zal niets meer hetzelfde zijn...
Niet gillen: hier is de eerste trailer voor Scream 7
De officiële trailer voor 'Scream 7' iis vrijgegeven. "Hallo Sidney. Heb je me gemist?"
Halloween Countdown wrap-up: Wat is jouw top lijst?
Dat was 'm dan! Een maand lang elke dag een moderne horrorklassieker. Van 'Titane''s auto-erotiek tot 'Krampus'' duistere Sinterklaasversie. We hebben het allemaal voorbij zien komen. Bedankt voor het meelezen en reageren! Jullie reacties maken het extra leuk om deze lijsten te maken.
Een ode aan remakes: The Evil Dead
Heeft Hollywood geen inspiratie meer? Weer een remake? Wat een cash grab! Maar tóch ben ik er heel blij mee, daarom vandaag een liefdesverklaring aan de remakes van 'The Evil Dead'.