💡 Wil jij De Nachtvlinders helpen?

Sinds onze beginjaren schrijven we met passie en in onze vrije tijd over alles wat met horror te maken heeft. Dankzij trouwe fans zoals jij bestaan we inmiddels 15 jaar! 🖤

We willen nog 15 jaar zo doorgaan. Daarvoor hebben we jouw hulp een beetje nodig.

Voor minder dan een kop koffie per maand helpt je ons en:
🕸️ meer artikelen, recensies en specials te maken,
🕸️ nieuwe Nederlandse makers een podium te geven,
🕸️ én jou advertentievrij te laten genieten van onafhankelijke horrorjournalistiek in Nederland.

👉 Word supporter van De Nachtvlinders!

Computerspel Castlevania wordt een Netflix-serie

Computerspel Castlevania wordt een Netflix-serie

Netflix heeft aangekondigd dit jaar met een Castlevania-animatieserie te komen. R-rated as f*** volgens één van de producenten.

📧
Mis niets van de duistere wereld van horror: ontvang nieuws, recensies en macabere verrassingen in je inbox!

Konami bracht in 1986 het Nintendo-spel Castlevania uit, waar je als Simon Belmont ten strijde trekt om Graaf Dracula te verslaan. Inmiddels zijn er zo'n 40 verschillende games van uitgebracht. En Netflix heeft aangekondigd met een Castlevania-animatieserie te komen.

Castlevania nintendo

Geïnspireerd op de klassieke videogamereeks, Castlevania wordt een donkere middeleeuwse fantasyserie. Het laatste overlevende lid van de in ongenade gevallen Belmont clan doet een poging om Oost-Europa van de ondergang te redden door Vlad 'Dracula' Tepes te verslaan.

De animatieserie wordt gemaakt door Frederator Studios (Wow! Unlimited Media), geschreven door comicbookauteur Warren Ellis. Producent Adi Shankar liet tegenover IGN weten dat de serie "is going to be R-rated as f***". Ook laat hij weten dat er direct al plannen zijn voor een seizoen 2 in 2018.

Schenk ons een kop koffie ☕ en verberg advertenties!