💡 Wil jij De Nachtvlinders helpen?

Sinds onze beginjaren schrijven we met passie en in onze vrije tijd over alles wat met horror te maken heeft. Dankzij trouwe fans zoals jij bestaan we inmiddels 15 jaar! 🖤

We willen nog 15 jaar zo doorgaan. Daarvoor hebben we jouw hulp een beetje nodig.

Voor minder dan een kop koffie per maand helpt je ons en:
🕸️ meer artikelen, recensies en specials te maken,
🕸️ nieuwe Nederlandse makers een podium te geven,
🕸️ én jou advertentievrij te laten genieten van onafhankelijke horrorjournalistiek in Nederland.

👉 Word supporter van De Nachtvlinders!

Cinema Egzotik: Night of the Zombies

Cinema Egzotik: Night of the Zombies

Night of the Creeps (1986) en Zombi 2 (1979) staan donderdag 13 oktober op het programma van Cinema Egzotik: Night of the Zombies

📧
Mis niets van de duistere wereld van horror: ontvang nieuws, recensies en macabere verrassingen in je inbox!

Iedere maand trekken regisseur Martin Koolhoven en filmkenner Ronald Simons voor Cinema Egzotik obscure films uit de kast en brengen een respectvolle ode aan de vergeten klassiekers. Op 13 oktober komt er uit diezelfde kast een zwerm levende lijken mee. De zombies nemen eindelijk het witte doek van De Balie over!

Voor het luttele bedrag van acht euro kun je kijken naar Night of the Creeps (1986) en Zombi 2 (1979). In Night of the Creeps vreten buitenaardse parasieten zich een weg naar het menselijk brein om van hun slachtoffers bloeddorstige zombies te maken. Uiteraard zijn er een paar dappere tieners die zich niet zomaar overgeven en onverschrokken weerstand blijven bieden. En Zombi 2 vertelt het pakkende verhaal van een dochter die haar vader probeert te vinden op een tropisch eiland, waar net een zombie-epidemie heerst.

Night of the Zombies: Donderdag 13 oktober, 20.00 uur, De Balie, Kleine Gartmanplantsoen 10 in Amsterdam. Kaarten voor acht euro aan de kassa of via www.debalie.nl.

Schenk ons een kop koffie ☕ en verberg advertenties!