💡 Wil jij De Nachtvlinders helpen?

Sinds onze beginjaren schrijven we met passie en in onze vrije tijd over alles wat met horror te maken heeft. Dankzij trouwe fans zoals jij bestaan we inmiddels 15 jaar! 🖤

We willen nog 15 jaar zo doorgaan. Daarvoor hebben we jouw hulp een beetje nodig.

Voor minder dan een kop koffie per maand helpt je ons en:
🕸️ meer artikelen, recensies en specials te maken,
🕸️ nieuwe Nederlandse makers een podium te geven,
🕸️ én jou advertentievrij te laten genieten van onafhankelijke horrorjournalistiek in Nederland.

👉 Word supporter van De Nachtvlinders!

Michael escaped... kijk hier de Halloween trailer!

Michael escaped... kijk hier de Halloween trailer!

Wat wordt hier naar uitgekeken, de nieuwe Halloween-film waar John Carpenter zelf achter staat. Vandaag verscheen eindelijk de officiële trailer, maakt deze de hype waar?

📧
Mis niets van de duistere wereld van horror: ontvang nieuws, recensies en macabere verrassingen in je inbox!

Wat wordt hier naar uitgekeken, de nieuwe Halloween-film waar John Carpenter zelf achter staat. Vandaag verscheen eindelijk de officiële trailer, maakt deze de hype waar? https://www.youtube.com/watch?v=Yn2v_6DvcVE

Het officiële plot is niet zo boeiend als de bovenstaande trailer: In Halloween keert Jamie Lee Curtis terug in de iconische rol van Laurie Strode, die voor de allerlaatste keer de confrontatie aangaat met Michael Myers. Veertig jaar geleden ontsnapte ze aan zijn slachtpartij tijdens Halloween en sindsdien heeft ze nachtmerries over deze gemaskerde seriemoordenaar.

Fijn om te weten is dat John Carpenter zelf als uitvoerend producent bij deze film is betrokken. Als bedenker van Michael Myers was hij verre van enthousiast van deel 3 en verder. Samen met horrorproducent Jason Blum is hij de drijvende kracht achter dit vervolg op Halloween 2 uit 1981. Dat dit goed te zien is analyseerde Johan de Joode al aan de poster. Verder zijn filmmakers David Gordon Green (regie & scenario) en Danny McBride (scenario) druk bezig geweest om te zorgen dat deze moderne horror aansluit op de twee klassiekers.

De film moet op 1 november in de Nederlandse bioscopen gaan draaien, maar ik verwacht wel wat voorpremières met halloween.

Zelf heb ik nog enige moeilijk met de titel, waarom slechts Halloween ? Wat vinden jullie van de trailer?

Schenk ons een kop koffie ☕ en verberg advertenties!