iZombie, nieuwe comic van DC-comics
Deze nieuwe comicserie van DC-Comics wordt geschreven door Chris Roberson met tekeningen van Michael Allred. De hoofdrolspeelster Gwen is gebaseerd op een rockster

Gwen Dylan is een grafgraver op een eco-vriendelijk kerkhof en een zombie. Eens per maand moet ze, om nog menselijk te blijven en haar eigen herinneringen te houden, een stel hersenen eten. Haar geest vult zich met de gedachten van de dode personen. En de laatste tijd voelt ze zich genoodzaakt hun laatste wensen te vervullen.
Gwen eats brains!
Deze nieuwe comicserie van DC-Comics wordt geschreven door Chris Roberson met tekeningen van Michael Allred. De hoofdrolspeelster Gwen is gebaseerd op een rockster en haar een zombielook gegeven. Gwen heeft nog een paar vrienden, geest Ellie en weerterriër Spot.
De comic speelt zich in het hedendaagse New York af, in de schaduw van de samenleving en dat maakt de comic een mooie tegenhanger van de post-apocalyptische Walking Dead en Marvel Zombies. Toch lijkt het geheel toch verdacht veel op een vrouwlijke variant van Chew.
[gallery link="file" columns="2" orderby="title" exclude="508" size="medium"]
Het eerste deel van de serie zal in mei verschijnen voor $1.
Meer over: Comics, ZombiesLees meer
Niet gillen: hier is de eerste trailer voor Scream 7
De officiële trailer voor 'Scream 7' iis vrijgegeven. "Hallo Sidney. Heb je me gemist?"
Halloween Countdown wrap-up: Wat is jouw top lijst?
Dat was 'm dan! Een maand lang elke dag een moderne horrorklassieker. Van 'Titane''s auto-erotiek tot 'Krampus'' duistere Sinterklaasversie. We hebben het allemaal voorbij zien komen. Bedankt voor het meelezen en reageren! Jullie reacties maken het extra leuk om deze lijsten te maken.
Een ode aan remakes: The Evil Dead
Heeft Hollywood geen inspiratie meer? Weer een remake? Wat een cash grab! Maar tóch ben ik er heel blij mee, daarom vandaag een liefdesverklaring aan de remakes van 'The Evil Dead'.
Halloween countdown #1 - Hereditary (2018)
De film die Ari Aster met een knal in de cinemasector introduceerde. De tweede keer dat je ‘m kijkt zie je zoveel meer, en dat - plus het plot - maakt 'Hereditary' een gruwelijke evergreen.