Pet Sematary remake: Dead is better?
Een Indianengraf gebruiken om overledene terug te brengen is sinds geen goed idee. Geldt dat ook voor de remake van de film Pet Semantary?
Een Indianengraf gebruiken om overledene terug te brengen is sinds geen goed idee. Geldt dat ook voor de remake van de film Pet Semantary?
Het boek van Stephen King stamt al uit 1983 en werd in 1989 met succes verfilmd, er werd zelfs een minder succesvol vervolg gemaakt.
Nu worden bijna 30 jaar later er plannen gemaakt voor een remake van deze klassieker, het script zal worden geschreven door Matthew Greenburg, welke in 2007 nog het script schreef voor de verfilming van Kings korte verhaal 1408. Ook schreef hij voor Reign of Fire, Halloween H20 and The Prophecy II, dat zit wel goed dus. Maar of we blij moeten zijn met producer Lorenzo di Bonaventura van onder andere Transformers en G.I. Joe?
Sometimes, Dead is Better... of verdient de film toch een remake?
Meer over: Horrorfilms, Pet Sematary, Stephen King, Zombies