Super7 brengt retro glow-in-the-dark horroriconen op de markt

Super7 is het bedrijf dat onder andere bekend is van de ReAction figuren. Deze lijn aan retro-geïnspireerde actiefiguren is ooit het leven ingeroepen nadat de originele gietvormen van de gecancelde Alien speelgoedlijn werden gevonden. Hedendaags zijn de actiefiguren erg populair onder verzamelaars. De figuren zijn opmerkelijk omdat hun uiterlijk met opzet is ontworpen alsof ze ooit in de jaren tachtig zijn uitgekomen.

De nieuwste serie in deze ‘throwback’ figuurtjes zijn een 4-tal echte horroriconen op verschillende vlakken. Het betreft namelijk Alfred Hitchcock, Nosferatu (uit de gelijknamige film uit 1922), de maria-robot uit Metropolis en de enige echte Toxic Avenger!

De figuurtjes zijn te koop op de Super7 website, echter ze zullen hopelijk ook verschijnen bij lokale speciaalzaken.

Interessant artikel?

Abonneer
Laat het weten als er
guest
If checked, an MD5 hash of your email address will be shared with Gravatar.com. However, that hash will not be made public.
0 Comments
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties
0
Wat vind jij hiervan? Laat het weten in de reacties!x