Trailer: Lollipop Chainsaw brengt sex, bloed en rock ‘n’ roll
 
    De trailer zit vol bloed, afgehakte hoofden en ledematen. In 2012 komt deze zombiegame Lollipop Chainsaw uit voor PlayStation 3 en Xbox 360
Ter ere van het jaarlijkse feest der verschrikking hebben Warner Bros. Interactive en Kadokawa Game een nieuwe trailer vrijgegeven van Lollipop Chainsaw. Deze video alles wat Halloween leuk maakt, want het zit vol bloed, afgehakte hoofden en ledematen.

De trailer biedt gamers een eerste glimp van Morikawa, een tweede generatie zombiejager die zorgt voor zijn leerling Juliet.
In 2012 komt de game Lollipop Chainsaw uit voor PlayStation 3 en Xbox 360, een verhaal over de lieve, maar moordlustige zombie-jager Juliet Starling en haar onderzoek naar een kolossale zombie-uitbraak. Met haar verwoestende kettingzaag in haar hand jaagt, hakt en splijt Juliet haar weg door hordes zombies.
https://dailymotion.com/video/xm277y?highlight=%23930104&hideInfos=1
Meer over: Games, ZombiesLees meer
 
            Trailer: Silent Night, Deadly Night - kerst wordt bloederig
'Silent Night, Deadly Night' krijgt deze kerst een nieuwe versie van de makers van Terrifier 2 en 3, en de regisseur van de laatste Wrong Turn. De trailer ziet er sfeervol uit.
 
            Nederlandse schrijvers lanceren horrorreeks Portalen van Indigo
Zes Nederlandse schrijvers bundelen krachten in de nieuwe horrorboekenreeks 'De Portalen van Indigo' van Quasis Uitgevers. Het eerste deel verschijnt met Halloween.
 
            Halloween countdown #2 - The Substance (2024)
Nummer twee in onze lijst: 'The Substance'! Al sinds 'Braindead' uit de jaren negentig hebben we niet meer zo'n smerig bloederig festijn mogen meemaken. En er zit nog een boodschap in ook!
 
            Recensie: Good Boy - Door de ogen van een hond
'Good Boy' is in alle opzichten een unieke film. Niet zozeer dat een hond de hoofdrol speelt als wel dat het hele perspectief gezien wordt vanuit zijn gezichtsveld.
 
            