Help De Nachtvlinders!

🖤 Sinds onze beginjaren schrijven we met passie en in onze vrije tijd over alles wat met horror te maken heeft. Dankzij trouwe fans zoals jij bestaan we inmiddels 15 jaar!

We willen nog 15 jaar zo doorgaan. Daarvoor hebben we jouw hulp een beetje nodig.

Voor slechts €3,50 per maand helpt je ons om:
🕸️ meer artikelen, recensies en specials te maken,
🕸️ nieuwe Nederlandse makers een podium te geven,
🕸️ én jou advertentievrij te laten genieten van onafhankelijke horrorjournalistiek in Nederland.

👉 Word supporter van De Nachtvlinders!

Trailer Welcome to Mercy: Dark Nun Fun

Trailer Welcome to Mercy: Dark Nun Fun

Fictie of Nonfictie?

-- advertentie --
Silent Night, Deadly Night 2025

Als een jonge moeder een hele nieuwe betekenis geeft aan de term 'een gat in je hand hebben', wanneer zij uit het niets stigmata ontvangt, reist ze af naar een ver gelegen klooster om daar de strijd aan te gaan met haar innerlijke demonen.

'Welcome to Mercy' die als originele titel 'Beatus' draagt (niet heel pakkend, maar in ieder geval verwacht je geen actiespektakel met The Rock in de hoofdrol) lijkt in te haken op het succes van 'The Nun'. Wie weet zien we wel een heuse opleving van het tikje ranzige nunsploitation genre?

Het is te hopen dat deze film iets interessants weet toe te voegen aan, naar zoals het er nu naar uitziet, een sfeervolle, maar zoveelste 'demonic possession' vertelling. De filmscore wordt gedaan door Queens of the Stone Age bassist Michael Shuman, dus dat is op zijn minst een inspirerende keuze.

https://youtu.be/qPvbmCPki9c

📧
Mis niets van de duistere wereld van horror: ontvang nieuws, recensies en macabere verrassingen in je inbox!