Zombiewalk Arnhem in mei voor het goede doel

Arnhem 18 mei 2011, Vanuit het stadscentrum in Arnhem zijn verschillende berichten binnen gekomen over wandelende lijken. Het is nog onbekend waar deze wandelaars vandaan komen of waar ze naar toe gaan. Ook is de oorzaak van deze plaag nog niet gevonden. Op dit moment worden de zombies begeleid door een dierenambulance. Hoe lang deze dappere mensen is het nog volhouden is niet duidelijk. De oorsprong van dit vreemde virus lijkt te liggen in Willemeen, een subcultureel jongerenplatform aan de rand van het stadscentrum van Arnhem.

Subcultureel jongerenplatform Willemeen in Arnhem organiseert 18 mei een zombiewalk voor het goede doel, het Dierenasiel en de Dierenambulance in regio Arnhem. De zombies kunnen zich om 15:30u verzamelen, de Zombieloop begint om 16:00u. De hongerige zombies kunnen zich aan het einde te goed doen aan een BBQ en een zombieflick-marathon!

Voor meer info verwijzen wij je door naar de verschillende onderstaande noodkanalen:
zombielooparnhem.hyves.nlwww.willemeen.nl

Zombiewalk Arnhem 18 mei 2011 15:30u jongerenplatform Willemeen

Interessant artikel?

Abonneer
Laat het weten als er
guest
If checked, an MD5 hash of your email address will be shared with Gravatar.com. However, that hash will not be made public.
10 Comments
Oudste
Nieuwste Meest gestemd
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties
Sjors
Sjors
12 jaren geleden

Gaaf 🙂 Lekker dichtbij, dus misschien loop ik wel mee of ga ik kijken.

Michiel
Michiel
12 jaren geleden

Uurtje racen… Moet te doen zijn!!! :D:D:D
Aankondiging is trouwens erg leuk in elkaar gezet… vind ik 😀

Jeroen
Jeroen
12 jaren geleden

Klinkt erg leuk! Voor een doordeweekse dag is het mij te ver om even heen en weer te scheuren… maar ik ben alvast zeer benieuwd naar de foto’s 😉

Michiel
Michiel
12 jaren geleden

Ben druk bezig met het onder de knie krijgen van de fotografische kunsten. Eens zien of ik daar mooie shots kan maken ter aanvulling van mn “portfolio”. En mochten er echt mooie tussen zitten, wellicht doneren aan De Nachtvlinders 😀

Pestiis
Pestiis
12 jaren geleden

@ Michiel

Had je nog foto’s gemaakt van de zombiewalk Arnhem?
zo jah, zou je ze dan kunnen sturen naar mijn mailadres… dan kan ik ze onder andere ook op de site van de willemeen plaatsen… UITERAARD met jouw naam en credits eronder 😉

Michiel
Michiel
12 jaren geleden
Antwoord aan  Pestiis

Foto’s ga ik mailen 🙂 Heb ik alleen nog een mailadres nodig 😉 Of kan ik daar info(@)willemeen.nl voor gebruiken?

Pestiis
Pestiis
12 jaren geleden

splatterfiesta@gmail.com will do the trick 😉

greetz!

P.

Michiel
Michiel
12 jaren geleden
Antwoord aan  Pestiis

Over een klein half uurtje heb je mail met een downloadlinkje 🙂
Was een erg mooie middag. Heb me uitstekend kunnen vermaken 😀
Volgend jaar weer?

Pestiis
Pestiis
12 jaren geleden
Antwoord aan  Michiel

laten we ’t hopen 😉

10
0
Wat vind jij hiervan? Laat het weten in de reacties!x