💡 Wil jij De Nachtvlinders helpen?

Sinds onze beginjaren schrijven we met passie en in onze vrije tijd over alles wat met horror te maken heeft. Dankzij trouwe fans zoals jij bestaan we inmiddels 15 jaar! 🖤

We willen nog 15 jaar zo doorgaan. Daarvoor hebben we jouw hulp een beetje nodig.

Voor minder dan een kop koffie per maand helpt je ons en:
🕸️ meer artikelen, recensies en specials te maken,
🕸️ nieuwe Nederlandse makers een podium te geven,
🕸️ én jou advertentievrij te laten genieten van onafhankelijke horrorjournalistiek in Nederland.

👉 Word supporter van De Nachtvlinders!

Crowdfunding gestart voor Nederlandse kortfilm ‘Amy & I’

Crowdfunding gestart voor Nederlandse kortfilm ‘Amy & I’
-- advertentie --
Silent Night, Deadly Night 2025

Een gezellig restaurant. Een jubilerend liefdeskoppel. Meer downs dan ups de afgelopen jaren. En dan: de psychische bom die barst!

Meer dan dat willen de creatieve geesten achter de Nederlandse kortfilmproductie Amy & I nog niet kwijt. Onlangs is er een crowdfunding gestart om te zorgen dat dit spannende nieuwe filmproject geproduceerd kan worden. Het thema ‘mentale gezondheid’ staat in de film centraal. Zeker een belangrijk onderwerp en in deze tijd extra relevant.

Eerder dit jaar bekeek ik de vorige film van regisseur Bastiaan Rook al genaamd On Air. Die film was ook een meeslepende thriller waarin we zien dat ‘less is more’ ook in horror/thriller absoluut werkt. Schrijver Martijn Daamen heeft onder andere ook het script verzorgd van On Air en Songerskop.

Wil jij Nederhorror zien groeien? Bekijk dan zeker even de crowdfund voor Amy & I op Cinecrowd.

📧
Mis niets van de duistere wereld van horror: ontvang nieuws, recensies en macabere verrassingen in je inbox!